Scan QR-Code
Point the mobile device at the QR code to display the product in "Augmented Reality" mode
The "Augmented Reality experience" is supported on the following devices:
iOS11+, Android 8.0+ with ARCore 1.9 support
SKU
1150182
TP-LINK TAPO L535E SMART WI-FI BULB CCT LED A60 E27 8.6W 1055lm 2500K-6500K
€14.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TP-LINK |
|---|---|
| Height: | 11.5 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Wattage: | 8.6 W |
| Lumens: | 1055 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 220 |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | E27 |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 0.13 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Color temperature: 2500K-6500K
Multicolor via Tapo app
Schedule & Timer
Voice Control
Remote Control
Multicolor via Tapo app
Schedule & Timer
Voice Control
Remote Control
EXPLORE
Related Products