SKU
1150181
TP-LINK TAPO L510E SMART WIFI BULB LED A60 E27 8.3W 806lm 2700K
€9.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | TP-LINK |
|---|---|
| Height: | 11.5 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Wattage: | 8.3 W |
| Lumens: | 806 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 220 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | E27 |
| Technology: | Smart |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.12 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 25,000h
Schedule & Timer
Voice Control
Remote Control
Away Mode
Schedule & Timer
Voice Control
Remote Control
Away Mode