Scan QR-Code
Point the mobile device at the QR code to display the product in "Augmented Reality" mode
The "Augmented Reality experience" is supported on the following devices:
iOS11+, Android 8.0+ with ARCore 1.9 support
SKU
1152755
Sunlight Arion-Crn Corner Connector For 48V Magnetic Track Light Black
€8.40
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SUNLIGHT |
|---|---|
| Width: | 26 cm |
| Height: | 1.6 cm |
| Length: | 29.5 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 48V |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Weight: | 0.02 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Compatible with Arion Magnetic Track Light System
For indoor use
For indoor use
EXPLORE
Related Products
EXPLORE
Track Light Parts