Scan QR-Code
Point the mobile device at the QR code to display the product in "Augmented Reality" mode
The "Augmented Reality experience" is supported on the following devices:
iOS11+, Android 8.0+ with ARCore 1.9 support
SKU
1152759
Sunlight Arion-CCT Connector T For 48V For Magnetic Track Light Black
€6.16
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SUNLIGHT |
|---|---|
| Width: | 4.6 cm |
| Height: | 3.6 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 48V |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Weight: | 0.02 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
48V ultra thin ceiling arion magnetic track light connector
For indoor use
For indoor use
EXPLORE
Related Products
EXPLORE
Track Light Parts