Scan QR-Code
Point the mobile device at the QR code to display the product in "Augmented Reality" mode
The "Augmented Reality experience" is supported on the following devices:
iOS11+, Android 8.0+ with ARCore 1.9 support
SKU
1152235
Sunlight Arion-100TB Linear Flexible Magnetic Track Light Rail 48V LED 16W White
€65.78
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SUNLIGHT |
|---|---|
| Length: | 100 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 48V |
| Wattage: | 16 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1280 lm |
| Beam Angle: | 360 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Technology: | SMD LED |
| Weight: | 1.2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
48V SELV output
Ultra-thin track with 3 installation options
Magnetic mount lamp
On/Off
Indoor
Ultra-thin track with 3 installation options
Magnetic mount lamp
On/Off
Indoor
EXPLORE
Related Products
EXPLORE
Track Light Parts