SKU
1150679
Searchlight Sel289 Austen Wicker Only Shade For Pendant Light 10W LED Adaptable Natural
€79.06
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SEARCHLIGHT |
|---|---|
| Width: | 3.7 cm |
| Height: | 2.7 cm |
| Diameter: | 37 cm |
| Color: | Natural |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Weight: | 0.95 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included
Requires supsension(not included)
Compatible with lamp holder type:B22 E14 E27
Requires supsension(not included)
Compatible with lamp holder type:B22 E14 E27
EXPLORE
Recommended Products
EXPLORE
Related Products