Last Pieces
SKU
1151582
Searchlight 620597 Belle Bamboo Woven Shade Medium GLS For Pendant Light 10W Natural Colour Outer
€27.29
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SEARCHLIGHT |
|---|---|
| Width: | 36 cm |
| Height: | 25 cm |
| Length: | 36 cm |
| Color: | Natural bamboo |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Bamboo |
| Weight: | 0.2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Only shade
Fits with E27 Lamp Holders (lampholder, lamp and cable not included)
For inodor use
Fits with E27 Lamp Holders (lampholder, lamp and cable not included)
For inodor use
EXPLORE
Recommended Products
EXPLORE
Related Products