SKU
1151581
Searchlight 620595 Belle Bamboo Woven Shade Large GLS For Pendant Light 10W LED Natural Colour
€49.69
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SEARCHLIGHT |
|---|---|
| Width: | 52 cm |
| Height: | 35 cm |
| Length: | 52 cm |
| Color: | Natural |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Bamboo |
| Weight: | 0.4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Only Shade
Fits with E27 Lamp Holders (lampholder, lamp and cable not included)
For indoor use
Fits with E27 Lamp Holders (lampholder, lamp and cable not included)
For indoor use
EXPLORE
Recommended Products
EXPLORE
Related Products