Last Pieces
SKU
1152293
Schuller 724326 Supiro Table Lamp Led 8.5W Warm White 3000K Anodized H:27cm Gold Gradient Amber
€192.77
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SCHULLER S.L |
|---|---|
| Width: | 20 cm |
| Height: | 27 cm |
| Color: | Gradient Amber |
| Voltage: | 100-240V |
| Wattage: | 8.5 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 504 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium, Brown Glass |
| Technology: | LED |
| Weight: | 2.1 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
For indoor use
EXPLORE
Related Products