Last Pieces
SKU
1144782
Schuller 720595 Priscila 5L Pendant Light 5x6W LED With Textured Glass Gold
€615.83
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SCHULLER S.L |
|---|---|
| Width: | 24 cm |
| Height: | 150 cm |
| Length: | 116 cm |
| Color: | Gold |
| Number Of Lamps Elements: | 5 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 6 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 2750 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | G9 |
| Material: | Metal, Steel, Glass |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 8.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are included
Height max :150cm
Height min :35cm
Lamp Base:5xG9 (3000K), 2750lm
Max.5x6W
Indoor
Height max :150cm
Height min :35cm
Lamp Base:5xG9 (3000K), 2750lm
Max.5x6W
Indoor
EXPLORE
Related Products