SKU
1148869
Schuller 359728 Sinphony CCT Led 55W Matt Black With Opal Diffuser
€404.50
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SCHULLER S.L |
|---|---|
| Width: | 25 cm |
| Height: | 115 cm |
| Length: | 99 cm |
| Color: | Matt Black |
| Voltage: | 180-240 V |
| Wattage: | 55 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 4700 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal, Silicone |
| Technology: | LED |
| Weight: | 4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Soft Warm White 2700K to Cool White 5500K
Remote Control
Min Height:50cm
Max Height:115cm
Indoor
Remote Control
Min Height:50cm
Max Height:115cm
Indoor
EXPLORE
Related Products