Last Pieces
SKU
1152290
Schuller 228091 Enora Pendant Light 40W LED CCT Bright With Gold
€436.21
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SCHULLER S.L |
|---|---|
| Height: | 150 cm |
| Length: | 120 cm |
| Color: | Gold |
| Voltage: | 100-240V |
| Wattage: | 40 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 3900 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium, Steel, Silicone |
| Technology: | LED |
| Weight: | 4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Remote control
Light colors:Soft Warm White 2700K to Cool White 5000K
Min H:35cm Max H:150cm
Indoor
Light colors:Soft Warm White 2700K to Cool White 5000K
Min H:35cm Max H:150cm
Indoor
EXPLORE
Related Products