Last Pieces
SKU
1151833
Schuller 12872 Nimes Pendant Light 6L 6x10W LED With Metal Shades Matt Black Brown And Green
€300.82
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SCHULLER S.L |
|---|---|
| Height: | 160 cm |
| Diameter: | 48 cm |
| Color: | Black Matt |
| Decoration Colour: | Green |
| Voltage: | 110-220V |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | GU10 |
| Material: | Metal |
| Technology: | LED |
| Weight: | 5.3 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included
Adjustable Height: Max: 160cm
Lamp Base:6xGU10
Max Watt:6x10W
For indoor use
Adjustable Height: Max: 160cm
Lamp Base:6xGU10
Max Watt:6x10W
For indoor use
EXPLORE
Related Products