Last Pieces
SKU
1106547
SIL.LUX 8/271 MIRANDA PEND 6x40W G9+LED RGB LAMPS INCLUDED - AMAZING
€238.00
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SIL.LUX |
|---|---|
| Height: | 50 cm |
| Color: | Silver |
| Decoration Colour: | Crystal |
| Number Of Lamps Elements: | 6 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 60 W |
| LampBase: | G9 |
| Material: | Metal Glass |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
SIL.LUX 8/271 MIRANDA PEND 6x40W G9+LED RGB LAMPS INCLUDED - AMAZING