Last Pieces
SKU
1132846
SHILO WOJ+14106 LED GU10 4W 80lm/W 3000K white
€6.84
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SHILO |
|---|---|
| Height: | 4.9 cm |
| Diameter: | 3.5 cm |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 4 W |
| Lumens: | 320 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 45 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | PAR11 |
| LampBase: | GU10 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.023 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F
Lifetime 17000h
Lifetime 17000h