SKU
1151587
SEARCHLIGHT 632609 AUSTIN FLUSH CEILING LIGHT LED 18W WARM WHITE 3000K L:72cm SATIN NICKEL&WHITE
€50.61
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SEARCHLIGHT |
|---|---|
| Width: | 18.5 cm |
| Height: | 7.5 cm |
| Length: | 72 cm |
| Color: | Nickel |
| Decoration Colour: | White |
| Wattage: | 18 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1111 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Steel |
| Technology: | LED |
| Weight: | 1.2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
For indoor use
EXPLORE
Related Products