SKU
1151583
SEARCHLIGHT 632058 BAMBOO TABLE LAMP 2.8W LED WARM WHITE 2700K 115lm H:32cm NATURAL COLOUR
€51.57
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SEARCHLIGHT |
|---|---|
| Width: | 30 cm |
| Height: | 32 cm |
| Length: | 6 cm |
| Color: | Natural |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 115 lm |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | wood |
| Weight: | 0.7 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
On/Off switch
For indoor use
For indoor use
EXPLORE
Related Products