Last Pieces
SKU
1128246
SCHULLER 786621 COLETTE PENDANT LED LAMP 37W 3330lm 3000K gold
€190.40
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SCHULLER S.L |
|---|---|
| Height: | 10 cm |
| Diameter: | 47 cm |
| Color: | Gold |
| Voltage: | 110-240V |
| Wattage: | 37 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 3330 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 1.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Max. height: 120cm
Min. height: 45cm
Lifetime: 20,000h
Min. height: 45cm
Lifetime: 20,000h