SKU
1154616
SCHULLER 314435 ONICE CEILING LAMPS LED 3L 18W 1000lm 3000K black
€269.43
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SCHULLER S.L |
|---|---|
| Height: | 24 cm |
| Diameter: | 24 cm |
| Color: | black |
| Wattage: | 18 W |
| Lumens: | 1000 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal, glass |
| Weight: | 2.9 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
With glasses blurred smoke grey fading to clear matt black