SKU
1153118
SCHULLER 307897 BOA WALL LAMP LED 13W 800lm 3000K OPAL matt black
€171.92
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SCHULLER S.L |
|---|---|
| Width: | 16 cm |
| Height: | 50 cm |
| Length: | 24 cm |
| Color: | Matt Black |
| Voltage: | 100-240V |
| Wattage: | 13 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 800 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium, Silicone |
| Weight: | 1.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifespan: 50,000h