SKU
1152281
SCHULLER 307642 BOA CEILING LAMP 22W 1500lm 3000K opal diffuser matt black
€200.75
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SCHULLER S.L |
|---|---|
| Height: | 23 cm |
| Length: | 90 cm |
| Color: | Matt Black |
| Voltage: | 180-240 V |
| Wattage: | 22 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1500 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal, aluminium, silicone |
| Technology: | LED |
| Weight: | 2.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
For indoor use
EXPLORE
Related Products