Last Pieces
SKU
1125537
SCHULLER 160674 SATEN 5xG9 MAX.5x42W CHROME WITH K9 CRYSTALS
€597.20
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | SCHULLER |
|---|---|
| Width: | 54 cm |
| Height: | 15 cm |
| Length: | 69 cm |
| Number Of Lamps Elements: | 5 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 42 W |
| Lumens: | 550 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | G9 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 7.3 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 25000h
LED Lamps included
LED Lamps included