Last Pieces
SKU
1105784
ROM MT/15/3293L TABLE LAMP WHITE
€39.09
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ZHON |
|---|---|
| Height: | 42 cm |
| Diameter: | 28 cm |
| Color: | White |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 60 W |
| LampBase: | E27 |
| Weight: | 0.97 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
ROM MT/15/3293L TABLE LAMP E27 230V MAX60W white