SKU
1142667
REGGIANI 0.02461.0031 HIGH SURFACE TRACK LED 48V matt black
€310.02
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | REGGIANI |
|---|---|
| Width: | 2.6 cm |
| Height: | 5.2 cm |
| Length: | 200 cm |
| Color: | Black Matt |
| Voltage: | 48V |
| Dimmable: | N/A |
| Weight: | 1.9 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
REGGIANI 0.02461.0031 HIGH SURFACE TRACK LED 48V matt black