SKU
1146611
REDLED 27119 LED A60 E27 9W 806lm 4000K frosted
€2.50
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | REDLED |
|---|---|
| Color: | Frosted white |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 200-240V |
| Wattage: | 9 W |
| Lumens: | 806 lm |
| Beam Angle: | 270 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
REDLED 27119 LED A60 E27 9W 806lm 4000K frosted