SKU
1146616
REDLED 22628 LED A60 B22 10W 806lm 3000K frosted
€3.09
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | REDLED |
|---|---|
| Width: | 6 cm |
| Height: | 11 cm |
| Color: | Frosted white |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 170-265V |
| Wattage: | 10 W |
| Lumens: | 806 lm |
| Beam Angle: | 270 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | B22 |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
REDLED 22628 LED A60 B22 10W 806lm 3000K frosted