SKU
1150541
Pure Yellow 75013104 Wavy Compact Only Shade For Pendant Light Natural Rattan Hand Made
€95.20
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PURE YELLOW |
|---|---|
| Width: | 35 cm |
| Height: | 36 cm |
| Length: | 60 cm |
| Color: | Natural |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Natural rattan |
| Weight: | 0.4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Handmade
Eco-Friendly
Requires lampholder and suspension(not included)
For indoor use
Eco-Friendly
Requires lampholder and suspension(not included)
For indoor use
EXPLORE
Recommended Products