SKU
1146254
Philips 929003607408 Corepro Plastic Led Bulb 8-60W A60 E27 8W 3000K 806lm Frosted
€2.67
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PHILIPS |
|---|---|
| Height: | 10.6 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Color: | Frosted |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 8 W |
| Lumens: | 806 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 180 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | E27 |
| Material: | Plastic |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Light color: Warm White
Lifetime: 50,000h
Switching cycles: 15,000
Wattage: 8-60W
Lifetime: 50,000h
Switching cycles: 15,000
Wattage: 8-60W
EXPLORE
Related Products