SKU
1142815
Philips 929003485502 Led Spot 9.5-75W E27 VLE D 760lm 3000K Warm White
€17.85
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PHILIPS |
|---|---|
| Height: | 8.6 cm |
| Diameter: | 9.5 cm |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 75 W |
| Lumens: | 760 lm |
| CRI: | >90 |
| Beam Angle: | 25 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | PAR30S |
| LampBase: | E27 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.16 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 25,000h
Switching cycles: 50,000
Switching cycles: 50,000