SKU
1147823
Papadopoulos 6602 Solar Outdoor Ground Light 4W LED Black
€19.28
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PAPADOPOULOS BROS O.E. |
|---|---|
| Height: | 27.7 cm |
| Length: | 11 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 5.5V |
| Wattage: | 4 W |
| IP Rating: | IP65 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | ABS |
| Weight: | 1 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Charging time: 6 hours
Operating time: 5-7 hours
Light color: Warm White (3000K)
For outdoor use
Operating time: 5-7 hours
Light color: Warm White (3000K)
For outdoor use