SKU
1121428
Papadopoulos 5650 Recessed Adjustable LED Panel Light 15W LED White
€8.53
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PAPADOPOULOS BROS O.E. |
|---|---|
| Diameter: | 17.5 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 15 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1350 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 180 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.3 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Light color: Neutral White (4000K)
Lifetime: 30,000h
Adjustable hooks
For indoor use
Lifetime: 30,000h
Adjustable hooks
For indoor use
EXPLORE
Related Products