Last Pieces
SKU
1132612
PRESTIGIO PCS106A_UK REVOLT A6 6 IN 1 CHARGER 2 WIRELESS INTERFACES BLACK&SPACE grey
€59.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PRESTIGIO |
|---|---|
| Width: | 7.6 cm |
| Height: | 10 cm |
| Length: | 23.2 cm |
| Color: | Grey |
| Voltage: | 220-240V |
| Dimmable: | N/A |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 0.403 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Wireless Charging
Power Delivery
Quick Charge 3.0
Power Delivery
Quick Charge 3.0