SKU
1151550
PHILLIPS 911401878386 BVP169 LEDINAIRE ALL-IN FLOODLIGHTS CCT LED BLACK
€154.70
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PHILIPS |
|---|---|
| Width: | 4.1 cm |
| Height: | 47.4 cm |
| Length: | 33.6 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 200 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 8 |
| Lumens: | 2400 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 110 |
| Dimmable: | NO |
| Material: | Glass, Steel |
| Technology: | LED |
| Weight: | 5.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Color Temperature: 3000K 4000K 6500K
Driver integrated on LED board (DoB)
Driver integrated on LED board (DoB)