SKU
1149383
PHILIPS 929003607608 COREPRO PLASTIC LEDBULB A60 13W 1521lm 3000K 180deg. Frosted White
€4.93
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PHILIPS |
|---|---|
| Color: | Frosted white |
| Wattage: | 13 W |
| Lumens: | 1521 lm |
| Beam Angle: | 180 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | E27 |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
PHILIPS 929003607608 COREPRO PLASTIC LEDBULB A60 13W 1521lm 3000K 180deg. Frosted White