SKU
1143085
PHILIPS 929003527302 MASTER VLE LED BULBD 11.2-100W E27 940A60FRG A60 E27 11.2W 1521lm 4000K
€12.77
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PHILIPS |
|---|---|
| Height: | 10.8 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 11.2 W |
| Lumens: | 1521 lm |
| CRI: | >90 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | D |
| Weight: | 0.03 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 15000h
Switching cycles 20000
Switching cycles 20000