SKU
1143083
PHILIPS 929003527102 MASTER VLE LEDBulbD5.9-60W E27 940 A60FR G LED 9.5W 806lm 4000K CRI>90
€8.62
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PHILIPS |
|---|---|
| Height: | 10.4 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 9.5 W |
| Lumens: | 806 lm |
| CRI: | >90 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | D |
| Weight: | 0.03 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 15000h
Switching cycles 20000
Switching cycles 20000