SKU
1142965
PHILIPS 929003500101 TAP DIAL SWITCH SMART WITH 4 BUTTONS & 1 DIAL HUE white
€49.94
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PHILIPS |
|---|---|
| Height: | 2 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Color: | White |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Plastic |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 0.17 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Battery is included CR2023
Wireless - ZigBee
Wireless - ZigBee