Last Pieces
SKU
1146257
PHILIPS 929002307008 COREPRO LED BULB ND 13-100W LED A60 E27 13W 1521lm 6500K 180deg. FROSTED D:6cm
€4.44
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PHILIPS |
|---|---|
| Height: | 12 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 13 W |
| Lumens: | 1521 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 180 |
| Color Temperature: | 6500 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | E |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 50000h
Switching cycles 15000
Switching cycles 15000