SKU
1146255
PHILIPS 929002306308 COREPRO LED BULB ND 8-60W LED A60 E27 8W 806lm 4000K frosted
€2.58
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PHILIPS |
|---|---|
| Height: | 10.8 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Color: | Frosted |
| Wattage: | 8 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 806 lm |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | E27 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 50,000h
Switching cycles: 15,000
Switching cycles: 15,000