Last Pieces
SKU
1143103
PHILIPS 911401819684 RC065B LED34S/840 PSU W60L60 NOC 2 PANEL LED 34W 3400lm 4000K white
€38.08
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PHILIPS |
|---|---|
| Width: | 60 cm |
| Height: | 6 cm |
| Length: | 60 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 34 W |
| IP Rating: | IP20 |
| IK Ranking: | 2 |
| Lumens: | 3400 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 120 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Weight: | 1 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 50000h
Offices Healthcare Education
Offices Healthcare Education