SKU
1132697
PERFORMANCE IN LIGHTING 3109850 CEILING RECESSED MANGO+MAXI LED 18.5/24W 3354lm 3000K IP20 IK07 whit
€50.88
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PERFORMANCE IN LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 10.15 cm |
| Diameter: | 22.4 cm |
| Color: | White |
| Number Of Lamps Elements: | 2 |
| IP Rating: | IP20 |
| IK Ranking: | 7 |
| Lumens: | 3354 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 51 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 50000h