SKU
1142458
PERFORMANCE IN LIGHTING 3109459 MULTI +35 LED 6W 417lm 3000K IP65 IK10 SYMMETRIC EXTRA WIDE black
€92.34
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PERFORMANCE IN LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 12.75 cm |
| Height: | 35.7 cm |
| Color: | black |
| Wattage: | 6 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 10 |
| Lumens: | 417 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Technopolymer housing |
| Weight: | 0.849 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 60000h