SKU
1132092
PERFORMANCE IN LIGHTING 3105446 ORION H M LED 5.5W 675lm 3000K IP65 IK06 anthracite grey
€97.20
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PERFORMANCE IN LIGHTING |
|---|---|
| Color: | Anthracite |
| Wattage: | 5.5 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 6 |
| Lumens: | 675 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
PERFORMANCE IN LIGHTING 3105446 ORION H M LED 5.5W 675lm 3000K IP65 IK06 anthracite grey