Last Pieces
SKU
1130345
PERFORMANCE IN LIGHTING 304861 MIMIK 10 B C/I LED 10W 1040lm IP65 3000K 20° white
€240.43
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PERFORMANCE IN LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 13 cm |
| Length: | 13 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP65 |
| Lumens: | 1040 lm |
| CRI: | >70 |
| Beam Angle: | 20 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Glass, Alumiminium |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
PERFORMANCE IN LIGHTING 304861 MIMIK 10 B C/I LED 10W 1040lm IP65 3000K 20° white