Last Pieces
SKU
1139792
PERFORMANCE IN LIGHTING 304549 POLO +1 A/EW LED 11.5W 1485lm 3000K IP65 IK07 metallic grey
€35.22
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PERFORMANCE IN LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 5.8 cm |
| Height: | 8 cm |
| Length: | 15.1 cm |
| Color: | Metallic Grey |
| Wattage: | 11.5 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 7 |
| Lumens: | 1485 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
PERFORMANCE IN LIGHTING 304549 POLO +1 A/EW LED 11.5W 1485lm 3000K IP65 IK07 metallic grey