Last Pieces
SKU
1141296
PERFORMANCE IN LIGHTING 304161 MULTI+ 30 PC LED 16W 1292lm 4000K IP65 IK10 white
€90.44
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PERFORMANCE IN LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 8.45 cm |
| Diameter: | 32 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 16 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 10 |
| Lumens: | 1292 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Stainless steel Technopolymer housing |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
PERFORMANCE IN LIGHTING 304161 MULTI+ 30 PC LED 16W 1292lm 4000K IP65 IK10 white