SKU
1140052
PERFORMANCE IN LIGHTING 303452 QUASAR 10 2WB LED 6W 300lm 3000K IP44 IK02 white
€138.99
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PERFORMANCE IN LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 10 cm |
| Height: | 10 cm |
| Length: | 10 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 4 W |
| IP Rating: | IP44 |
| IK Ranking: | 2 |
| Lumens: | 300 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 50000h