SKU
1142462
PERFORMANCE 3116567 EM/3P CLY EMERGENCY CCT LED 17W 1695lm IP65 IK10 SYMMETRIC EXTRA WIDE white
€187.65
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PERFORMANCE IN LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 11 cm |
| Diameter: | 36 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 17 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 10 |
| Lumens: | 1695 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Technology: | SMD LED |
| Weight: | 1.27 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Light temperature : 3000K/4000K
Emergency : 3h
Lifetime 64000h
Emergency : 3h
Lifetime 64000h