SKU
1142460
PERFORMANCE 3114949 INSERT + ZERO GLASS LED 4.5W 73lm 2700K IP65 IK05 ASYMETRIC EXTRA-WIDE white
€47.60
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PERFORMANCE IN LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 5.26 cm |
| Height: | 8.2 cm |
| Length: | 11.2 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 4.5 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 5 |
| Lumens: | 73 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Die cast |
| Weight: | 0.393 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 60000h
No visible screws
No visible screws