Last Pieces
SKU
1147101
PERFORMANCE 3111273 A+ 60 C/EW LED 60W 9630lm 4000K IK08 IP65 black
€144.70
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | PERFORMANCE IN LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 8.1 cm |
| Diameter: | 19.2 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 220-240 AC/DC |
| Wattage: | 60 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 8 |
| Lumens: | 9630 lm |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium, Transparent plastic |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Suspension hook in painted aluminium with safety screw
Complete with cable H05RN-F
Built-in driver
Complete with cable H05RN-F
Built-in driver